9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Ми збільшуємо спектр наших послуг та пропонуємо вам отримати безкоштовні консультації наших спеціалістів.

В процесі спілкування ви можете оперативно отримати всю необхідну інформацію щодо будівництва та інвестицій, технічну документацію, графічні матеріали, відповіді на спірні питанні, тому що наш досвід дозволяє нам швидко та правильно відповідати на широкий перелік різноманітних питань.

Компанія UBC  почала свою діяльність у далекому 2001 році. Ми починали з поставок європейських будівельних матеріалів, але поступово прийшли до будівництва об’єктів різноманітної складності. Ми вважаємо що той момент, що ми починали не як забудовник, а як постачальник є великою перевагою, адже ми краще за всіх знаємо матеріали, які використовуються в будівництві. Тому збудовані нами споруди міцні, а ремонтні роботи виконані якісно.

Відмінною рисою нашої компанії завжди була тяга до освоєння нових технологій та здобуття знань.  Ми вивчали технологію виготовлення керамічних виробів на заводах Іспанії. В Німеччині вчились виготовляти керамічну черепицю та водночас налагоджували зв’язки з постачальниками німецької продукції на український ринок. Технології виробництва сучасної сантехніки ми вивчали у Швейцарії. А потім знову відправились у Німеччину. В цей раз щоб вивчити енергозберігаючі технології в місці, де ці технології розвиваються швидше ніж у всьому іншому світі. Зараз ми продовжуємо вивчати нові технології, щоб мати можливість надавати найякісніші будівельні послуги нашим клієнтам, будь то будівництво будинків під ключ, розробка документації чи здійснення внутрішніх ремонтних робіт.

Img

Чому кліенти обирають нас

Кваліфіковані фахівці

Всі фахівці є дипломованими спеціалістами та мають багаторічний досвід роботи

Наявність дозвільної документації

ліцензії, сертифікати, кваліфікаційні сертифікати, дозволи

Наявність матеріально-технічної бази

власні машини, механізми, опалубка та спеціальний інструмент та ін

Репутація на будівельному ринку України

позитивні відгуки від замовників та партнерів

Компанія UBC – це генпідрядна організація, яка виконує повний комплекс будівельних робіт:

  • Розробляємо документацію. Плануємо етапи та строки будівництва, розраховуємо вартість, отримуємо дозвільну документацію. Завдяки цим послугам замовник може уникнути бюрократичних перешкод на шляху будівництва, детально спланувати його етапи і не прорахуватись з вартістю будівництва.
  • Здійснюємо капітальне будівництво. Для того щоб об’єкт був введений в експлуатацію в оговорені строки, на об’єкті працює 200 кваліфікованих робітників, та ще 100 знаходяться у резерві, щоб в разі отримання масштабного проекту у нас були «руки» на його здійснення. Рідко які будівельні компанії в Києві мають таку вражаючу технічну базу, як у нас. Окрім великої кількості робочої техніки і обладнання ми маємо баштовий кран Liebherr-112, установку з монтажу паль, опалубку для монолітних конструкцій. Для потреб компанії  працює арматурний та зварювальний цех.
  • Спеціалізуємось на монолітно-каркасному будівництві.. Але в разі інших побажань замовника улаштуємо будь-який фундамент і перекриття.
  • Здійснюємо внутрішні роботи, готуємо і втілюємо дизайн-проекти. Ці послуги надає окремий відділ компанії, в якому працюють талановиті дизайнери.

UBC виступає не тільки як забудовник, ми з успіхом реконструюємо і реставруємо будинки. Перші такі роботи були виконані в 2008 році. І з часом перелік наших реконструкцій тільки збільшувався. Однією із реконструкцій, які ми запам’ятали, став проект Гостинного Двору на Подолі. Щоб здобути його, будівельні компанії в Києві приймали участь у конкурсіМи виграли конкурс і обійшли 30 конкурентів. Реконструкція Британського Офтальмологічного Центру у Києві також стала пам’ятною подією, адже за цю роботу у 2015 році ми отримали нагороду на конференції «Баутех» у Німеччині. Зараз компанія UBC  завершила роботу над ще однією особливою реставрацією. Вона проходила у місті Берлін, і це була наша перша реставрація за кордоном.

І хоч серед наших робіт були особливі, ми пам’ятаємо всі наші будівництва будинків під ключ, реконструкції і реставрації. Ми вдячні нашим замовникам за те, що вони звернулись до нашої компанії і довірили нам свої проекти. Попереду нас чекає ще багато особливих робіт, сподіваємося, що зможемо попрацювати разом з вами і втілити в життя ваш проект.

Телефони:

+38 (044) 361-34-07; +38 (050) 320-15-15

Адреса:

вул. Антоновича 72, 03150