9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Актуальні тренди інтер’єру комерційних підприємств 2021 року

By admin

5

Купити комерційну нерухомість із вже готовим ремонтом можливо не завжди. Найчастіше купується чорновий варіант, і навіть якщо нежитлове приміщення  Здаватимете в оренду, щоб підвищити на нього попит все одно важливо враховувати  стильний і сучасний інтер’єр. Дизайн нежитлової будівлі має залишатися  актуальним якнайдовше на ринку нерухомості. 

Завжди варто орієнтуватися на особу компанії, яка орендуватиме приміщення. При  цьому можна порушувати тенденції, змішувати різні стилі, головне створити комфортні  умови. 

Світлі тони завжди матимуть перевагу над темними, не варто забувати про  яскраві акценти: картини, диван оранжевого кольору, одна стіна з 3Д-панелями тощо. 

Живі декоративні елементи завжди займали значне місце у інтер’єрі будинку, офісу,  магазинів. Велика кількість кольорів, вазони для підлоги, декоративний мох і багато інших  атрибутів озеленення завжди повинні бути присутніми в будь-якому приміщенні. 

Крафтові елементи мають великий попит, як і все натуральне без текстурної обробки.  Також важлива і мобільність, адже орендарі змінюватимуться, купуватимуть свої меблі,  змінюватимуть кольорову палітру приміщення.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]