9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Благоустрій території – завершальний етап будівництва

By admin

4

Після завершення будівництва та перед тим, як почнеться продаж комерційної нерухомості, забудовник необхідно зайнятися благоустроєм території. Будівельний  майданчик потрібно очистити від сміття та відходів, видалити виїмки, насипи, розрівняти  яри. Важливо подбати і про встановлення системи водовідведення, зливової каналізації,  щоб надалі запобігти затопленню території талими водами. Коли нежитлове приміщення або будинок розташовані в нижній частині схилу, то знадобиться створення  нагірних і ловчих канав, щоб перехоплювати стічні води. Благоустрій промислових  майданчиків розробляється відповідно до вимог, закріплених у законодавстві. 

Залежно від щільності забудови та чисельності інженерних систем, відстані  майданчика від траси, проводять вертикальне або вибіркове планування забудованої  ділянки. 

Чагарники, газони, дерева є основними атрибутами озеленення. Дерева та чагарники,  крім декоративної функції, повинні бути стійкими до забруднюючих речовин, що  розсіюватимуться в районі будівництва. На об’єктах промислового типу, де в атмосферу  йде викид великої кількості шкідливих речовин, підійдуть насадження конструкції, що  продувається, наприклад лісові смуги і так далі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]