9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Будівництво бізнес-центрів в Києві

By admin

13

У 2021-2022 в Києві планують відкрити близько 30 бізнес-центрів, загальна площа яких становить понад 600 000 квадратний метрів. Буде потрібно реставрація старих будівель, обладнаних під торгові центри, інакше вони втратять конкурентоспроможність, що прирівнюється до їх повної втрати. Реновація допоможе зберегти нормальні ставки і утримувати потенційних відвідувачів. Офісні приміщення можуть перетвориться в більш гнучкі, де можуть працювати колективно в комфортних умовах різні проектні команди.

Так, сьогодні офіс – не тільки робоче місце зі столом, стільцем і панельною перегородкою. Офіс – місце колаборації, де співробітники можуть реалізовувати свої знання в зручних для них локаціях. Подібні нововведення важливо враховувати ще на етапі планування будівель. Якщо говорити про старі приміщення, то потрібна їх реконструкція.

Для нас звично бачити офіс з безліччю кабінетів, що нагадують комірчини, довгих коридорів з одним вікном в кінці і написами на дверях “директор”, “бухгалтерія” і так далі. Приміщення такого типу давно застаріли. Гнучкість, відкритість, технологічність, створення умов для колективної роботи – основні тези на які орієнтується сучасне будівництво офісної нерухомості.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]