9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Будинки з металоконструкцій: ангари, склади

By admin

4

Швидкомонтована технологія часто застосовується для будівництва ангарів, складів та  інших будівель з металоконструкцій. Каркасне нежитлове приміщення, На відміну від  традиційних аналогів, зводять набагато швидше. Скорочені терміни досягаються завдяки  простоті монтажу, болтовим з’єднанням. 

Прийнято розділяти кілька етапів будівництва швидкомонтованих будівель:

  • Створення технічного завдання замовником, узгодження всіх нюансів, включаючи генеральний проект. На підставі всіх даних генпідрядник Київ обговорює терміни, обсяг  робіт, технології зведення будівель, витрати на транспортування матеріалу,  співробітників. 
  • Вибір та встановлення фундаменту, виходячи з результатів інженерно-геологічних пошуків, рівня ґрунтових вод та інших земельних характеристик. 
  • Спираючись на проектну документацію, будівельна компанія замовляє в виробника необхідні металоконструкції для швидкомонтованих приміщень. Каркас  збирають на застиглому фундаменті, далі встановлюють стіни із сендвіч-панелей,  монтують покрівлю. 
  • Внутрішні перекриття та інженерні комунікації встановлюють наприкінці, як вікна та двері. 

Будівництво комерційної нерухомості за каркасною технологією дозволяє швидко  замінювати окремі металоконструкції, якщо є потреба. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]