9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Часті питання відділу продажів нерухомості

By admin

4

Продаж комерційної нерухомості, квартир, приватних будинків – довгий процес,  який передбачає збирання та оформлення документів, огляд та оцінку об’єкта фахівцями з  нерухомості, оплату та переказ фінансових коштів, послуги юристів та нотаріусів. 

Менеджерам з відділу продажів щодня доводиться відповідати на сотні питань про  нерухомість, деякі з них абсурдні, деякі – постійно повторюються. Про останні поговоримо  детальніше. 

  1. Як визначають категорію класу для приміщень? Це пов’язано насамперед з будівельними матеріалами, які використовують на майданчику, чим вони якісніші та дорожчі, тим вища вартість та рівень квартири та нежитлового приміщення. Розвинена інфраструктура також відноситься до факторів, що визначають клас нерухомості.
  2. Коли можна заробити максимально на перепродажі квартири або комерційного приміщення? Вартість об’єкта нерухомості підвищується з кожним новим  етапом будівництва. Якщо слідувати такому логічному ланцюжку, і відкинути всі ризики,  то інвесторам вигідніше вкладати гроші в фундамент, коли приміщення стояти  найдешевше.
  3. Яке нежитлове приміщення чи квартиру вибрати, щоб здавати в оренду? Однозначної відповіді немає, адже спочатку необхідно визначитись із вибором орендарів.  Студентам подобаються зовсім інші квартири, ніж сім’ям із дітьми та собакою. Магазин з  одягом має зовсім інше планування, ніж нотаріальна контора чи медична лабораторія.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]