9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Чим відрізняються котеджі від таунхаусів?

By admin

4

Як комерційні приміщення, і житлова нерухомість має кілька видів. Квартири,  заміські будинки, котеджі, дачі – це асортимент житлового фонду. Чомусь більшість  покупців сприймає котедж і таунхаус як одне й те саме. Однак такі будинки прийнято  розрізняти. 

Котеджі – будинки, в основному цегляні, з’єднані однією комунікацією у селищі.  Зазвичай будівлі такого типу перебувають у більш екологічному місці міста чи передмістя.  Таунхаус – житло на кілька рівнів з автономною опалювальною системою та прилеглою  невеликою земельною ділянкою. Зазвичай, такі житлові будинки розміщують у передмісті  та позиціонують як недороге, доступне житло. 

Основні відмінності котеджів та таунхаусів: 

  • Таунхауси більше нагадують квартири у приватному будинку, тоді як котедж Найчастіше має одного власника з більшою прилеглою територією. 
  • Таунхаус з автономним опаленням дозволяє не прив’язуватись до дат з початком та закінченням опалювального сезону. 
  • Таунхауси обігрівати та утримувати в плані прибирання та вивезення сміття дешевше ніж котеджі, оскільки ціна поділяється на всіх власників. 

Купити нежитлове приміщення або заміський будинок з утепленим фасадом вигідно та дешевше, адже надалі не доведеться переплачувати за купівлю матеріалу та послуги  будівельних компаній, які займаються монтажем пінопласту, фасадним оздобленням та  іншими подібними послугами.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]