9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Договір купівлі/продажу комерційних приміщень

By admin

12

У Києві понад мільйон квадратних метрів комерційної нерухомості і з кожним роком цифри зростають. Попит і пропозиції також збільшуються і сьогодні, будь-яке нежитлове приміщення може знайти свого покупця. Підготовка документів і складання договору купівлі/продажу – одні з ключових моментів під час купівлі нежитлової нерухомості.

Продаючи приміщення, необхідно мати:

– посвідчення, яке підтверджує, що власником є ​​саме ви;

– виписку з державного реєстру з інформацією, що будівля не було виставлено на торги, які не заарештовано, чи не поставлено під заставу;

– технічний паспорт об’єкта з даними про квадратуру, кількість приміщень, роком введення в експлуатацію, поверховістю та іншою інформацією.

Продаж нежитлових приміщень (Київ) можлива тільки після підписання договору купівлі/продажу. У документі вказують вартість об’єкта, спосіб оплати і передачі приміщення новому власнику, а також дані, хто зі сторін буде займатися питаннями реєстрації нежитлового об’єкта. Договір повинен мати однозначне трактування і нотаріальне завірення. Під час операції, бажано присутність юридичного консультанта, щоб вирішити усі нюанси.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]