9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Етапи продажу комерційної нерухомості

By admin

13

У Києві понад мільйон квадратних метрів комерційної нерухомості і з кожним роком цифри зростають. Попит і пропозиції також збільшуються і сьогодні, будь-яке нежитлове приміщення може знайти свого покупця.

Продаж приміщень Київ – процес не з простих. Для початку необхідно підготувати об’єкт до продажу. Мова йде не про ремонт, а про юридичну чистоту. Приміщення повинно мати одного власника, бути незалежним від судових позовів, муніципальних, регіональних служб і так далі. Необхідна об’єктивна оцінка нерухомості. Це робота досвідчених фахівців, які називають вартість квадратних метрів, виходячи з віку, стану, місцезнаходження будівлі, а також після маркетингового вивчення ринку нерухомості.

Реклама значно прискорить процес продажу, головне правильно підібрати посил і майданчик для її розміщення. Якщо покупців буде багато, завжди вибирайте тих, хто готовий заплатити відразу і бажано без торгів. Підготовка документів і підписання договору купівлі/продажу – заключний етап на якому варто заручитися юридичною підтримкою для швидкого і ефективного вирішення будь-яких проблем.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]