9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Фальшфасад під час реконструкції будівель

By admin

9

Фальшфасад – спосіб приховати старий, занедбаний фасад будівлі, на час проведення капітального ремонту. Думаю, все помічали, коли проходить реконструкція, особливо в історичних районах міста, фасад об’єкта нерухомості закривають величезним банером або сіткою з фотодруком, ось таке застосування і називають фальшивим фасадом.

Крім банерів і сіток, можуть встановлювати спеціально розроблені пластикові або цементні панелі. Подібні конструкції відмінно справляються з функцією імітації, оскільки зовні виглядають як цегляна кладка, дерево, пісок і так далі. Фальш панелі кріплять спеціальні запчастинами безпосередньо на стіну на час, поки йде реставрація старих будівель всередині.

За допомогою фальш фасадів можна дерев’яний будинок перетворити в цегляний або навпаки. Сітки і банери в якості тимчасових фасадів, являють собою металеві конструкції, які закріплюють на стіни спеціальними шнурами. Панелі не тільки служать тимчасовим фасадом, а й виконують декоративну функцію. Завдяки таким конструкція можна імітувати будівлю в будь-якому стилі, при цьому не порушуючи ландшафтного дизайну в окрузі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]