9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Як викрити шахрая, або самі банальні способи “наколоти” покупців нерухомості

By admin

4

Продаж комерційної нерухомості , квартир, будинків це завжди ризик потрапити на шахраїв, причому як з боку продавців, так і покупців. За всі роки вже можна скласти пристойний список різних бізнес-афер, поговоримо про найпоширеніші.

  1. Липова довіреність – лідер серед всіляких махінацій. Продаж приміщень Київ , квартир, приватних будинків може бути проведена за дорученням. Нерідко довіреності можуть бути видані “мертвими душами”, тобто людьми, яких немає в живих. Процес продажу ведеться від довіреної особи. Саме тому, під час операції завжди вимагайте знайомства і присутності власника приміщення. Перевірте нотаріуса в довіреності, хто він, чи були за ним “грішки”. 
  2. Договір, якого не існує. Існує маса варіантів підробити договір купівлі / продажу, причому з кожним роком, способи стають все більш витонченими. Щоб дізнатися ім’я власника нерухомості, достатньо звернутися до державного реєстру прав на нерухомість.
  3. Продаж нерухомості за підробленим паспортом. Щоб перевірити посвідчення особи, варто зайти на сайт міграційної служби.

Перевіряйте абсолютно все, кожне слово в договорі, якщо це вторинка опитуйте сусідів, хто власники, як часто змінюються. Благо, в еру Інтернету, перевірити і пошукати можна велику кількість інформації. У соціальних мережах, існує маса чатів про шахраїв нерухомості в кожному місті.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]