9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Як заощадити, купивши комерційну нерухомість?

By admin

11

Купити комерційне приміщення дешево не вийде, зазвичай нежитлова нерухомості на 20-30% дорожче квартир або приватних будинків. Але заощадити все ж можна.

Якщо вам все одно, в якій частині Києва буде розташований комерційний об’єкт, то на околиці купувати дешевше, ніж в центрі. Однак враховуйте і інфраструктуру місцевості, хороша транспортна розв’язка дуже важлива.

Шукайте надійний банк з вигідними іпотечними ставками. Комерційна нерухомість від забудовника часто йде в комплекті з різними акційними пропозиціями. На початку будівництва, нерухомість коштує дешевше приблизно на 30-40%. Якщо нежитлові приміщення використовувати як інвестування, то вкладати гроші в “фундамент” вигідніше, ніж купувати добудовані об’єкти. Звичайно, в таких випадках існує багато ризиків, тому важливо вибрати надійного забудовника з позитивною історією, досвідом роботи та мінімальною кількістю форс-мажорних ситуацій.

Заощадити можна і під час оцінки нерухомості, підписання договору купівлі / продажу, в кінці-кінців торгуватися у нас в крові. Головне знайти дипломованого фахівця, який буде супроводжувати замовника від вибору приміщення до отримання свідоцтва про право на власність.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]