9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Інвестування у нерухомість під час кризи

By admin

6

Інвестиції – найнадійніший спосіб не залишитися без доходу під час кризових ситуацій. Нерухомість завжди мала великий попит у плані інвестування. Продаж нежитлових приміщень Київ стабільно приносити великий дохід, а здаючи квадратні метри в оренду можна отримувати непогану надбавку до зарплати або зовсім не працювати. 

Існують різні методи інвестувати в нерухомість, перший і найпоширеніший варіант  купити нежитлове приміщення для власного підприємства. У такому разі не потрібно  оплачувати оренду, а якщо бізнес не зайде, можна перекваліфікувати будинок під інші  потреби. Не менш популярним залишається і купівля нерухомості для здачі в оренду,  попит буде завжди, навіть у економічно нестабільну ситуацію в країні. Придбання  приміщень на початкових етапах будівництва для перепродажу за вищу ціну. Різниця  вартості – “чистий” дохід для інвестора. Якщо перед початком продажу зробити ремонт,  вартість збільшиться. 

Сьогодні нежитловий фонд Київ пропонує широкий асортимент різних приміщень на  перших поверхах багатоповерхівок, в торгових центрах, комерційних будівлях, що окремо  стоять. 

З будь-якого приміщення можна зробити офіс, магазин, кабінет стоматології, хімчистку  та інші підприємства, які завжди будуть актуальні, або в сезон.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]