9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Інвестиції в комерційну нерухомість: коли, куди і скільки?

By admin

11

Комерційна нерухомість – надійний, популярний напрям для інвестування. Навіть не дивлячись на останні два роки, коли карантин буквально з кулемета “розстрілював” ринок дохідної нерухомості то повними локдаунами, то строгими обмеженнями, з літа 2021 року почав підвищуватися попит на комерційні приміщення.

Залежно від привабливості об’єкта та профілю самого інвестора, гроші можна вкласти в офісну, логістичну, торгову нерухомості.

Купуючи офіс під оренду, важливо уважно вибирати приміщення. Карантин змусив компанії перейти на віддалений режим роботи. В результаті, попит на офіси впав в рази. Однак, підприємці стверджують, що відмовитися від роботи співробітників офлайн не готові категорично, так як це безпосередньо впливає на ефективність і результативність ведення бізнесу. Як тільки в Києві пройдуть всі хвилі Ковід-19 і економічна ситуація “устаканиться”, всі співробітники знову повернуться на свої робочі місця в офісні приміщення.

Логістична нерухомість за часів епідемії стала тільки більш затребуваною. Дивно, але складські приміщення затребувані, особливо на околицях столиці. Таким чином, більшість рітейлерів скорочує термін доставки продукції. Ринок торговельної нерухомості, незважаючи на епідеміологічну ситуацію, не обрушився і як і раніше залишається найбільш прибутковим в плані інвестування.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]