9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Інвестиції в комерційну нерухомість: що вибрати?

By admin

10

Комерційна нерухомість – надійний спосіб інвестицій, де, в залежності від вкладень, можна вибрати серед офісних, торгових, складських приміщень. Перші два типи нерухомості вимагають менше капіталовкладень, ніж той же склад великого розміру.

Комерційна нерухомість, купити яку частіше планують під інвестиції, в основному розташована в найбільш вигідних місцях для інвестора. Якісний функціональний об’єкт це не тільки про дорогі будматеріали і ремонт, а й про стабільний фінансовий потік, і відповідальних орендарів, які мають можливість підписувати договір на довгострокову оренду приміщення. Тільки в таких випадках, інвестиції можуть окупиться за 5-6 років в кращому випадку. Примітно, що об’єкти нерухомість вартістю понад 50 мільйонів доларів мають практично нульовий попит. Такі приміщення не легко окупити або й зовсім неможливо. Виняток – готелі, хоча їх термін окупності значно вище інших бізнес-будівель, варто враховувати і складність управління подібний об’єктом.

Найбільш популярний сегмент – офісні приміщення. Різновид, доступність, різна квадратура, всіляке розташування відкриває для потенційних інвесторів досить широкий асортимент.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]