9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Інвестиції в комерційну нерухомість

By admin

20

Уже багато років, нерухомість – один з найпопулярніших способів інвестування. Хтось вбиває в гугл “куплю комерційну нерухомість” через робочої необхідності, а хтось з метою отримання додаткового доходу. Купівля квартир і будинків – ідеальна галузь в плані інвестицій ось уже протягом кількох років. Однак, у зв’язку з серйозними Ринковий змінами, продаж нежитлових приміщень приносить значно більше стабільного прибутку.

Купівля приміщень під комерцію вимагає певних навичок і юридичної обізнаності. Краще за все звернутися за допомогою до фахівців. Документи, договору купівлі / продажу, оцінка ризиків – все це вимагає ретельного вивчення і підготовки. До того ж, ніхто не застрахований від аферистів і шахраїв. Найвигідніше – комерційна нерухомість від забудовника. По суті – це угода безпосередньо з продавцем без посередників. До того ж нові будівлі мають набагато кращі комунікації.

Здача в оренду власного приміщення – це завжди значний пасивний дохід. Не житлові квадратні метри дорожче житлової нерухомості, тому багато хто користується комерційною іпотекою. Тобто кредит за покупку приміщень, власник сплачує з коштів отриманих від орендарів.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]