9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Класифікація комерційних приміщень під магазин

By admin

20

Нежитловий фонд Київ надає приміщення під магазин в різних форматах. Це можуть бути як окремі будови, так і точки в торговому центрі. В першу чергу варто звертати увагу на квадратуру, зручне розташування, форму майбутнього магазину. Краще всього вибрати варіант недалеко від виходу, так комфортно і для співробітників і видимість точки збільшується в рази.

Як не дивно, але при обмеженому бюджеті в першу чергу варто звертати увагу на якість. Капітальний ремонт обійдеться набагато дорожче з відмінно налагодженими системами електрики, водо- і теплопостачання, вентиляції і так далі.

Найбільш популярні комерційні приміщення в торгових центрах. Не дивно, адже величезна кількість людей, можливість зняти з себе обов’язки за функціонування комунікацій – значно економлять бюджет. Плюси є й в окремо розташовані будівлі – можливість самостійно зробити планування, дизайн, оформити вітрини, навіть скласти графік роботи незалежно від ТЦ. Подібний тип приміщень найбільше підходить для середнього або низького цінового сегменту.

Сьогодні, в Києві, втім як в інших містах України, комерційні приміщення купують через посередників, так вигідніше і надійніше.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]