9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Класифікація металоконструкцій

By admin

2

Металоконструкції – вироби металевого профілю, які широко використовуються у  будівництві, промисловості, комунальній сфері. Конструкції можуть бути виготовлені з  нержавіючої сталі, кольорових металів, чавуну, сплавів тощо. 

Металоконструкції прийнято кваліфікувати відразу за декількома характеристиками.

  1. За конструктивними особливостями розрізняють нерозбірні та збірно-розбірні. Останні призначені для багаторазового використання. Такі конструкції використовують  будівельні компанії, адже їх можна легко зібрати та розібрати, трансформувати, перевезти  на інший будмайданчик. Нерозбірні з’єднують зварювальним способом, вони надійніші,  але представлені тільки в стаціонарному вигляді.
  2. За призначенням конструкції бувають несучими, що захищають, декоративними. Житлові, комерційні приміщення найчастіше доповнюють комбінованими конструкціями з несучими, що огороджують функціями, також із різноманітним декоративним оформленням: кування, художнє зварювання тощо.
  3. За ступенем готовності, конструкція можуть бути повністю готовими до експлуатації, і ті, які вимагають складання безпосередньо на будівельному майданчику.
  4. За сферою експлуатації, металоконструкції для будівництва об’єктів нерухомості, сходів, мостів, каркасів, огорож інших будівель та споруд. Реставрація  пам’яток архітектури також не обходитися без використання металоконструкцій.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]