9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Класифікація офісної нерухомості

By admin

15

Вигідний продаж нежитлових приміщень Київ з місцем розташування, зручною транспортною розв’язкою, інфраструктурою, типом будівлі і іншими особливостями. Вартість офісної нерухомісті залежить і від класифікації.

Клас Е. Офіси в підвалах, напівпідвалах житлових будинків. Існування такого класу приміщень – відсутність недорогих об’єктів під офіси в центральних районах міста.

Клас D. Офіси переоформлені з квартир або житлових будинків. Зазвичай подібні комерційні приміщення знаходяться в старих багатоповерхівках, без окремого входу. Підходять для підприємств закритого типу: редакція, IТ-компанія і так далі.

Клас С. Комерційні об’єкти в перепрофільованих старих будівлях побудованих з часів СРСР.

Клас В. Офіси в нових або старих будівлях після реконструкції. Будинки в основному знаходяться в нових мікрорайонах міста з паркуванням і прилеглою земельною ділянкою.

Клас А. Дорогі сучасні офіси в центрі міста, більшість в бізнес-будівлях. Об’єкт з усіма зручностями: системою безпеки, охороною, вентиляцією та іншими інженернми комунікаціями, сервісом обслуговування, підземним, наземним паркінгом тощо.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]