9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Комерційна нерухомість на перших поверхах новобудов

By admin

8

Продаж комерційної нерухомості на перших поверхах житлових будинків, завжди користувався попитом у інвесторів. Як правило, такі комерційні приміщення призначені для магазинів, салонів краси, стоматологічних кабінетів, аптек та інших закладів в пішій доступності від мешканців.

Епідемія коронавірусу внесла свої корективи в продаж, оренду приміщень. На перших поверхах багатоквартирних будинків почали активно відкриватися заклади громадського харчування (кафе, невеликі ресторани, пивні лавки), приватні клініки та медичні лабораторії, коворкінг, точки видачі (Розетка, пост штампи Нової пошти тощо).

Приміщення в житлових будинках мають різну ліквідність. На першій лінії будинку найчастіше відкривають магазини, перукарні, бутіки, успіх діяльності яких, залежить від пішохідного потоку і рекламних кампаній на вулицях. З внутрішньої сторони будинку, у дворах відприваються офісні приміщення. З якого боку вхід в комерційне приміщення, залежить і вартість квадратного метра. На ціну впливає і етап на якому здійснюється купівля. Чи це буде тільки початок будівництва або введення будівлі в експлуатацію все це відіб’ється остаточній платіжці.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]