9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Комерційна нерухомість в умовах кризи

By admin

1

Продаж нежитлових приміщень Київ як спосіб інвестування завжди була найпривабливіше. Рівень прибутковості комерційної нерухомості вищий, якщо  порівнювати з житловими об’єктами. Так, окупність будинку або квартири близько 10-12  років, в той час як нежитлове приміщення може повністю окупитися за 8 років. Звичайно,  важливо враховувати багато факторів, які безпосередньо впливають на вартість  нерухомості: інфраструктура, кількість квадратних місць, місцезнаходження, благоустрій  території та інше. 

Однак розповідати про більш точні цифри сьогодні складно, адже на ринок комерційної нерухомості сильно вплинула криза через ситуацію з пандемією Коронавірусу. Змінився весь сегмент: логістичні, торгові, складські, офісні будівлі. Інвесторам нічого не залишалося, як адаптуватися під нові вимоги та правила. 

Ще рік тому офіси були найперспективнішими об’єктами для капіталовкладень, адже ІТ-сфера в країні розвивається швидкими темпами. Однак через карантин більшість офісних компаній перейшли на дистанційний формат роботи. Запити в інтернеті «куплю комерційну нерухомість під офіс значно скоротилися. Водночас стали популярними коворкінги, які, на думку експертів, будуть затребувані і після завершення карантинних обмежень.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]