9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Комплекс робіт з відновлення історичних будівель

By admin

7

Реставрація – одна з видів будівельних робіт, що передбачає комплексні рішення. Реставраційні роботи зазвичай використовують, коли необхідно відновити храми, пам’ятники архітектури, будівлі історичного значення тощо. Реставрація набагато складніше будівництва, де в принципі основні завдання виконуються згідно з генеральним планом. Реставрація же, передбачає для початку повну діагностику будівлі. Це важливо, щоб визначити ступінь руйнувань, необхідні будівельні матеріали, оцінки витрат, кількості задіяної техніки, технологій, фахівців і так далі.

Реставрація старих будівель можлива тільки після отримання дозволу, згідно з чинним законодавством, оскільки більшість об’єктів будуть потрапляти в категорію культурної спадщини. Займатися подібними будівельними роботами мають право виключно компанії з ліцензією зі штатом дипломованих фахівців. Зазвичай в подібній ролі виступає генпідрядник Київ організація, яка відповідає і контролює весь комплекс робіт на будівельному майданчик.

Реставрація об’єктів передбачає зміни показників технічних, економічних, підвищення ефективності експлуатації, максимально точне поліпшення зовнішнього вигляду. Тобто важливо, зберегти автентичність будівлі, поліпшивши його функціональні якості, щоб в подальшому використовувати приміщення для соціальних потреб.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]