9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Кошторисна документація в будівництві

By admin

8

Будівництво комерційної нерухомості, житлових, складських об’єктів розбивається на кілька етапів, де один з перших – розробка кошторисної документації. Кошторис – розрахунок витрат і вартості робіт, офіційний документ, де також вказані договірні відносини двох сторін, обов’язки яких виконують замовник і генпідрядник (Київ ).

У кошторисі детально розписані майбутні витрати на виконання будівельних робіт, згідно з генеральним проектом. Завдяки таким розрахунком, правильно розподіляються фінанси на будматеріали, роботу підрядників, складання документації, отримання дозволів, необхідних для проведення будівництва.

Однак кошторис – це не обов’язковий документ, в момент підписання договору між підрядником і замовником. Тобто, на даному етапі, дві сторони повинні обов’язково домовитися про вартість послуги підряду. Замовник же, може зажадати в генпідрядника надалі розробити кошторисну документацію. Більшість будівельний компаній розробляють кошторис самостійно, особливо коли в ролі замовника виступає державна організація. Також існують професійні кошторисники, основне завдання яких – правильно розподілити фінанси для реалізації будівельного проекту.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]