9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Критерії якості для генерального підрядника

By admin

12

Генпідрядник Київ – компанія, яка відповідає за будівництво нерухомості від початку і до кінця. Це не просто будівельна бригада, основне завдання якої, залити фундамент або перекрити покрівлю. Генеральний підрядник – організація з ліцензією на проведення монтажно-будівельних робіт. Існують певні критерії, за якими і визначають якість роботи будівельної компанії.

  • Ліцензія, якщо її немає, то не варто навіть слухати безкоштовні консультації;                
  • Досвід. Хоча б три роки на ринку нерухомості вже свідчать про те, що підрядник реалізував хоча б кілька проектів.                
  • Портфоліо. Тільки після того, як ви побачили готові об’єкти компанії, можна почати вести переговори. Бажано все розглядати в живу, а не по фото в соціальних мережах                
  • Відгуки від попередніх замовників. Просто почитати задоволені повідомлення на сайті компанії недостатньо. Не полінуйтеся і поспілкуйтеся з замовниками безпосередньо. Благо, інтернет і соціальні мережі дозволяють це зробити без особистих зустрічей.                
  • Профільні, дипломовані співробітники. Одна людина не повинен бути універсальним працівників. Це нормально якщо кожен фахівець компанії працює в своїй сфері: хтось відповідає за збір документації, хтось за створення генерального проекту, інші за фундамент, перекриття і так далі.                
  • Якісний збір документації, без якої будівництво комерційної нерухомості , приватних будинків неможливо: кошторису, ескізи, схеми.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]