9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Критерії вибору навісних фасадних систем НФС

By admin

8

Зазвичай реконструкція промислових зон передбачає заміну покрівлі, інженерно комунікаційних систем, перекриття, реставрацію фасадів, впорядкування територій. Як  правило, щоб змінити зовнішність заводу, використовують НФС – начіпні фасадні системиЦе дозволяє вести роботи незважаючи на дощ, сніг чи ураган, швидкість монтажу від  цього не зміниться. 

Існує кілька критеріїв вибору НФС: 

  • Пожежна безпека підвищується в рази, використовуючи навісні фасадні системи. Нерідко саме подібні фасади перешкоджали поширенню вогню на інші будівлі, давали час загасити пожежу. Однак, таке можливе тільки якщо правильно та якісно встановити елементи фасаду. 
  • Легкість облицювальний матеріал, що важливо для старих промислових будівель, із зношеним несучим “скелетом”. НФС, завдяки легкості, дозволяє максимально зберегти несучі стіни будівлі.
  • Привабливість будівлі після модернізації також відіграє роль, адже це безпосередньо впливає залучення клієнтів, збільшення прибутку.
  • Інвестори все частіше придивляються не лише до вартості відновних робіт старих будівель, але, і щоб в кінцевому результаті отримати екологічний об’єкт. Експерти зазначають, що продаж приміщень Київ з екологічно чистих матеріалів значно збільшилася за останні кілька років. 
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]