9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Купити або орендувати офіс?

By admin

14

Що простіше і вигідніше, до купити комерційне приміщення або орендувати вже готове під офіс? Якщо говорити про новоспеченої тільки розвивається, то оренда – ідеальний варіант, дає можливість бути мобільними і не прив’язує до певної точки. У будь-який момент можна переїхати в інший офіс побільше або скромніше. Купити нежитлове приміщення – оптимальний вибір для успішних організацій зі злагодженою роботою, які можуть окупити таке велике вкладення за п’ять або хоча б десять років. У таких випадках, покупка виправдана і звичайно має незаперечні переваги:

  • варіант інвестування;                
  • економія грошей на оренду приміщень;                
  • власний офіс – безліч можливостей створити власну атмосферу, перепланування, ремонт, звичайно не виходячи за рамки норм і законів.                

Придбання офісів цікаво ще й інвесторам, які готові здавати приміщення під бізнес, тим самим отримуючи постійний пасивний дохід. Інвестиції в нерухомість хороша альтернатива для тих, хто не довіряє банкам і іншим фінансовим установам. Крім того, ті ж банки, надають іпотеку на комерційні приміщення на вигідних умовах.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]