9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Квартири для комерційної діяльності

By admin

13

Якщо ви дизайнер, фрілансер, бухгалтер, маркетолог або інший фахівець, що працює за комп’ютером, то не обов’язково шукати в Хромі “куплю нежитлове приміщення Київ“. Щоб розгорнути свою діяльність, можна працювати і у власній квартирі. Головне офіційно працювати як підприємець, ну і не заважати сусідам. В українському законодавстві немає прямої заборони на розгортання підприємницької діяльності на території житлової забудови. Однак не можна використовувати квартиру або будинок для промислових потреб. Простими словами, пекти торти, хліб або виготовляти алкогольні напої на дому заборонено.

Нежитлове приміщення в багатоповерхівці може знаходиться тільки на першому поверсі, або на другому за умови, що на поверсі ніхто не проживає. Відкрити офіс, магазин, перукарню можна тільки після переоформлення квартири під комерційну нерухомість. Важливо, приміщення мають відповідати певним вимогам:

  • оснащені окремим входом, пандусом;
  • зняті з реєстрації всі мешканці квартири і т.д.

Не можна переоформити в нежитлову нерухомість пам’ятники архітектури, будинки, які підлягають знесенню, приміщення під арештом або заставою. Список заборон і умов на переоформлення може бути набагато ширшим, все залежить від місцевості та політики міста, району.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]