9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Масштабне зміна і перетворення старих будівель

By admin

10

Реновація – комплекс будівельних робіт, куди входить і реконструкція , а також подальша адаптація старої будівлі під функціонал комерційного підприємства, державної установи тощо. Спочатку розробляють архітектурну концепцію майбутньої будівлі і прилеглої території. За часом, реновація і будівництво не відрізняються і в принципі займають досить довгий період.

Після реновації, занедбані, аварійні приміщення перетворюються в офіси, спорткомплекси, торговельні точки, бібліотеками, музеями і так далі. Процедура перевтілення нежитловий старої нерухомості дорога, але ціна виправдана. Багато архітектурних пам’ятників зберігаються, до того ж приносять користь суспільству і місту. Реновація старих об’єктів нерухомості допомагає вберегти територію від небажаних багатоповерхівок, комерційних приміщень, які не відповідають стилю історичного району міста тощо.

Відновлювальні роботи можна довірити виключно досвідченим фахівцям, які мають відповідні ліцензії, сертифікати якості послуг, дозвіл на проведення монтажно-будівельних робіт.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]