9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Мінеральна вата та методика утеплення

By admin

6

Перед тим як купити приміщення Київ, будинок, котедж, склад, важливо не лише  звертати увагу на вартість, локацію та вигідні пропозиції, а й задуматися про перспективи  подальшої експлуатації будівлі. 

Мінеральна вата – волокнистий матеріал, що має теплоізоляційні властивості. До  складу вати найчастіше входять розплави гірських пород і синтетичні сполучні  компоненти. 

Мокра технологія – найбільш популярний та поширений спосіб утеплення приміщень  мінеральною ватою. Монтаж утеплювача кріпиться безпосередньо на стіну будівлі, а вже  поверх нього проводять обробку стін. Таким чином, мінеральну вату поміщають як би в  гідроізоляційний бар’єр, який не пропускає вологу і захищає будинок від вогкості і  плісняви. Фінішною прямою стане мокрий фасад, який візуально виглядає красиво на  будь-яких типах приміщення. 

Комерційна нерухомість від забудовника у плані утеплення мінеральною ватоюмає  свої переваги. Гідробар’єр буде цілісним, однаковою товщиною, характеристиками. Також  забудовник зберігає площу всередині квартири, будинку або комерційного приміщення,  оскільки утеплює зовні. В іншому випадку, якщо монтувати мінеральну вату всередині,  з’являються так звані холодні містки. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]