9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Модульне будівництво будівель

By admin

8

З сучасним ритмом життя, доводиться вчиться робити роботу швидко і якісно. Модульне будівництво комерційної нерухомості можна описати цими двома словами. Модульні будівлі – це коли на будмайданчик привозять вже готові матеріали: каркас, сендвіч-панелі, металопрофіль, їх залишається тільки зібрати. Такий метод дозволяє максимально швидко побудувати і ввести в експлуатацію нежитлове приміщення.

Матеріали на майданчик привозять в зручних, компактних контейнерах, що значно здешевлює доставку.

Крім швидкості будівництва, модульні приміщення відрізняються дешевизною, немає необхідності в будівництві фундаменту, навіть якщо говорити про будівництво будівель на кілька поверхів.

Модульні об’єкти нерухомості функціональні, блоки можна монтувати різними способами для варіацій окремих приміщень. Крім того, будівля також легко розібрати, як і зібрати. Кафе, ресторани, магазини споруджені по модульному проекту, можна перевозити з однієї локації в іншу, що є безперечною перевагою перед капітальним будівництвом. З недоліків можна відзначити, що модульні будівлі обмежені в плані архітектурної фантазії. Також, складно оцінити довговічність подібних споруд, оскільки така технологія нова.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]