9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Монолітно-каркасне будівництво

By admin

6

Будівництво комерційної нерухомості в Україні можливо по чотирьохосновним  технологіям: монолітно-каркасна, цегляна, панельна, блокова. Усі перелічені технології  мають свої особливості 

Щодо нової та не зовсім вивченої, вважають монолітно-каркасне будівництво, яка  неможлива без спеціально навченого персоналу та спеціального обладнання. За такою технологією можуть зводити житлові та комерційні приміщення. Спочатку за  допомогою знімної опалубки створюють монолітний каркас із залізобетонної, для  перекриття використовують плити. Після встановлення опалубки на металеву арматуру  заливають бетон, після застигання плиткою перекривають поверх, далі знімають опалубку  та повторюють процес знову поверх за поверхом. Для багатоповерхівок зазвичай зводять  тільки каркас, а стіни вже роблять з будь-яких доступних матеріалів: цеглини, газоблоки і  так далі. 

Переваги монолітно-каркасної технології очевидні, можна повністю відмовитися від  несучих стін, зробити вільний простір, таким чином втілити найоригінальніші  дизайнерські рішення. 

Завдяки монолітно-каркасному будівництву можна уникнути навмисне зменшення  висоти стель, у приміщеннях можна спокійно ставити від 2,5 м до 3 м, а то й більше.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]