9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Монтаж покрівлі: 5 основних помилок замовників

By admin

4

Реконструкція або встановлення покрівлі досить складні роботи, що вимагають  точного математичного розрахунку. Експерти виділяють п’ять найпоширеніших помилок,  які роблять замовники. 

  1. Намагаються дізнатися про вартість покрівельних робіт на 1м2. Дахи бувають різні, наприклад ціна двосхилий не може варто також, як багатосхилий покрівля. Підготуйте фотографії даху, контактуйте з компанією наперед та скиньте на електронну адресу всю візуальну інформацію. 
  2. Замовник не заглиблюється в складність робіт, часто не помічає прихованих робіт, які також доведеться платити, наприклад: реставрація, кроквяна система, встановлення або ремонт водостічних систем, крутість даху, віддаленість об’єкту від компанії тощо. Одразу ж промовляйте з фахівцем про всі платні послуги. 
  3. Самостійно підбирати матеріал можна, але проконсультуватися з фахівцем все ж таки стоїть. Найкраще, щоб консультантом був співробітник компанії, яка і  займатиметься покрівельними роботами.
  4. Озброюйтесь інформацією, є покрівельні матеріали, за якими необхідний постійний догляд, а є ті, про які можна забути.
  5. Залучати до встановлення покрівлі непрофесіоналів, сусіда, без будь-якої кваліфікації.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]