9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Найпоширеніші помилки у будівництві

By admin

3

У неправильно збудованій будівлі завжди холодно, сиро та задушливо, хоча багато хто  скаржиться на клімат-контроль або перебої в опаленні.

Всі будівельні компанії можуть робити помилки, це нормально, проте мало  будівельників може побачити це і ще менше виправити. Іноді покупці довше шукають  інформацію на інтернет-запит “куплю нежитлове приміщення Київ”, що оцінюють сам  об’єкт і, тим більше, шукають вади у будівництві. 

Причинами виникнення помилок найчастіше стає передчасне завершення етапу без  більш детальних досліджень. Не можна економити на геодезичних пошуках – це перший  етап у будівництві, від якого чи будуть стояти нежитлове приміщення або будинок на  ділянці, далеко знаходяться ґрунтові води, який тип фундаменту підходить тощо. 

Будівництво не вимагає поспіху, важливо дотримуватись усіх термінів: застигання  цементу, осідання землі тощо. Будь-які спотворення, перекоси, неправильне закладення швів  повинні бути виправлені. Відносити подібні проблеми до звичайних естетичних огріхів і  сподіватися, що зовнішнє оздоблення стін все виправить – докорінно неправильно.  Вирішувати проблеми необхідно одразу після їх виявлення. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]