9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Нежитлові приміщення на Лівому березі Києва.

By admin

20

Активно розвиваються Дарницький і Дніпровський райони столиці, де можна знайти непогані комерційні приміщення. Найбільшою популярністю користуються майданчики від 45 до 400 квадратних метрів. Найчастіше продаж приміщень Київ проходить в житлових будинках, хоча будівель комерційного призначення також вистачає. В середньому вартість одного квадратного метра під бізнес сягає 2000 доларів. Ціна залежить від площі, місця розташування і стану приміщення.

Вибір дійсно різноманітний, можна знайти торгову точку з уже налагодженою клієнтською базою. Купити комерційну нерухомість в житлових приміщеннях набагато вигідніше: вже вимальовується потенційна клієнтська база з мешканців квартир. Без прив’язки до конкретного місця розташування на Лівому березі вигідно купувати нежитлові приміщення і в плані дешевизни і інвестування. Карантинні обмеження суттєво не вплинули на цінову політику нежитлового фонду. Звісно, будівництво загальмувало на час, однак уже починає набирати оберти.

Досвідчені юристи, консультанти не тільки підберуть необхідні квадратні метри, згідно вашим параметрам, але і допоможуть з оформленням документів і виконанням всіх необхідних умов.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]