9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Нове дихання старих будівель

By admin

15

Протягом останніх десятиліть, з карти Києва зникло багато архітектурних пам’яток історичного значення. На зруйнованих місцях з’являються комерційні приміщення, житлові висотки зовнішній вигляд яких, дисонує з історичним тлом міста.

Фахівці стверджують, що виключно “розумна” реновація – ідеальний варіант для відновлення старих будівель Києва. Тобто перетворити будівлі з максимальним збереженням первісного вигляду. Крім того, будинки після реставрації можуть слугувати не тільки місцевою визначною пам’яткою, але і місцем для комерційної діяльності.

На жаль, дорадянське і радянське будівництво залишає знати краще. Навіть якщо порівняти західноєвропейські та українські будівлі тих часів, то різниця очевидна.

На практиці це означає, що вітчизняним підрядникам доведеться плідно попрацювати, щоб, по суті, тільки з ідеї спорудження відтворити точну копію будівлі. Особлива складність виникає під час реконструкції радянських адміністративних, промислових, житлових приміщень. В Україні простіше зруйнувати і побудувати, так швидше, а головне – дешевше. Однак старим будівлям необхідно давати друге дихання, що хоч і недешево, але ефективно, екологічно, а головне правильно.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]