9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Об’єкти на ринку комерційної нерухомості

By admin

12

Комерційна нерухомість – нежитловий фонд (Київ), основне призначення, служити для отримання прибутку. Експлуатаційний термін подібних будівель старого зразка коливається від 75 до 100 років. Якщо ж це комерційна нерухомість від забудовника капітального типу, то вона може послужити до 175 років, в залежності від мети використання квадратних метрів.

Власники комерційних приміщень намагаються отримати максимальну вигоду для себе протягом довгого періоду часу. Багато об’єктів нерухомості здають в оренду або відривають власне підприємства, в кінці кінців продають нежитловий об’єкт. 

Ціна продажу комерційних приміщень залежить від ступеня зносу, яких буває три види:

  • фізичний знос, тобто природне старіння будівлі;                
  • моральний – вимоги до подібних спорудам застаріли багато років тому;                
  • зовнішній, коли через агресивного зовнішнього середовища псується вигляд приміщень, що безпосередньо негативно впливає на їх вартість.                  

Нежитлові будівлі мають і певний термін служби, після закінчення якого, використовувати квадратні метри не раціонально. Звичайно, експлуатаційний період пред’явлений в досить розмитих рамках, все залежить від ступеня використання приміщень, як за ними доглядали, скільки разів робили капітальний ремонт, реставрацію і так далі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]