9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Обстеження будівель перед реконструкцією

By admin

2

Реконструкція або капітальний ремонт не можуть бути виконані без обов’язкового обстеження будівлі. Перевірку проводять і під час будівництва, наприклад, якщо  змінюється підрядник або тимчасово припиняють роботи. 

Види робіт під час обстеження будівель. 

  1. Оцінка фізичних параметрів ґрунту, металевих конструкцій, інженерних систем. Завдяки подібній інформації підрядник отримує цілісну картинку про придатність приміщення, а також необхідність подальшої реконструкції. На цьому етапі також обстежують технічний стан, теплоізоляційні властивості. 
  2. Оцінка технічного стану. Складають докладний план з параметрами та величинами, вказують будь-які зміни у властивостях ґрунту, стан несучих конструкцій, поява дефектів та інших ушкоджень.
  3. Вивчення технічної документації, виміри будівлі складають список основних рекомендацій щодо подальшої експлуатації об’єкта.

Як бачимо реставрація це не лише роботи безпосередньо на ділянці, а й детальні  дослідження як приміщення та прилеглої території, так і всієї документації.  Відновлювальні роботи – праця професійних будівельників, аналітиків комерційної та  житлової нерухомості.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]