9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Оновлення застарілих торгових центрів Києва

By admin

7

Десятки нових, сучасних торгово-розважальних центрів було відкрито в Києві за останні кілька років. Будівництво комерційної нерухомості такого плану, негативно позначиться на роботі старих торгових центрів, яким вже більше десяти років. Щоб зберегти потік відвідувачів, залучити ритейл-операторів, власники старих ТЦ повинні знайти інвестиції для реконструкції будівель. Якщо більш вдало, то необхідна саме реновація, тобто повне перевтілення об’єкта з урахуванням сучасних технологій будівництва та запитів потенційної аудиторії. Якщо нічого не робити, то торгові центри втратять орендарів і прибуток.

Подібний досвід реконструкції очікував і ТРЦ Dream Town, ТРЦ Караван, які десять років тому були найуспішнішими торговими майданчиками країни. ТРЦ Dream Town досі в пошуках, ведуться постійні роботи з поліпшення як зовнішнього вигляду, так і сервісу в цілому. Караван ж повністю закрився на реконструкцію і відновився лише в 2019 році в форматі outlet.

Збільшення конкуренції, постійні оновлення вимог аудиторії, змушують торговельні центри “наслідувати моді” або зовсім покинути ринок комерційної нерухомості.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]