9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Опалубки – тимчасові конструкції для полегшення будівельних робіт

By admin

7

Опалубка –  конструкція тимчасового типу, призначена для полегшення будівельних робіт. будівництво комерційної нерухомості, А саме: зведення будівель із залізобетону та  бетону. Опалубка надає форму незастиглого бетону та входить у генеральний план будь якого будівництва. 

Прийнято розрізняти незнімну та збірно-розбірну опалубку. Остання найпопулярніша  серед спорудження приватних будинків, котеджів. Будівельні компанії, зокрема  генпідрядник Київ, нерідко використовують опалубки, які можна застосовувати кілька  разів. Незнімна опалубка – одноразова конструкція, легка, швидко збирається, додатково  служить для облицювання будівлі. 

Найчастіше, опалубку виготовляють із дерева, сталі, полістиролу. Найпопулярніші –  дерев’яні опалубки, вони недорогі та зручні у застосуванні. Такі опалубки не багаторазові,  мають невелику оборотність. Металеві опалубки виготовляють із нержавіючої сталі, що  дорожче, але й має більше переваг. Конструкцію легко зібрати та розібрати, всі елементи  довговічні, за потреби легко замінні. Полістирол має здатність зберігати тепло, що дуже  важливо на всіх етапах будівництва.

Пропонуємо зайти на сайт та подивитися, а також купити нежитлове приміщення.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]