9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Основні моменти в узгодженні проекту реконструкції старих будівель

By admin

10

Кожне житлове, нежитлове приміщення в процесі тривалої експлуатації застаріває і зношується. У цьому плані, реконструкція – друге життя об’єкта нерухомості. За допомогою реконструкції можна значно відновити або поліпшити експлуатаційні функції приміщення.

На відміну від капітального ремонту, реконструкція передбачає перебудову споруди або його елементів, включаючи перепланування, реорганізацію, збільшення або зменшення квадратних метрів тощо. Якщо говорити відверто, то простіше, швидше і дешевше побудувати нову будівлю, ніж починати відновлювати старе. Особливо якщо говорити і історичних об’єктах нерухомості, коли охорона їх автентичності важливо для культурної і соціальної цінності суспільства. Важливо не забувати, що після реконструкції, будівля повинна бути не тільки красивим і сучасним, але і стати локацією для відкриття різних підприємств, державних установ тощо.

Перед початком процесу реконструкції, необхідно отримати дозволи на проведення подібного роду робіт, а також підготувати і погодити генеральний проект. Будівельно-ремонтні роботи можуть виконувати виключно ліцензовані компанії з дипломованими і профільними співробітниками.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]