9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Основні помилки на шляху до покупки комерційної нерухомості.

By admin

13

Купити нежитлове приміщення – це завжди ризики, їх ретельне вивчення надалі вбереже власників від фінансових втрат, судових процесів. Особливо це стосується комерційних будівель, які були в експлуатації. Перед покупкою завжди варто вивчити судову історію попередніх власників, навіть якщо ті стверджують, що проблем ніяких немає.

Деякі комерційні приміщення обтяжують або обмежують в правах. Цілком реально, що треті особи можуть перешкодити покупці, або подальшому функціонуванню підприємства. Недостатнє вивчення документації з питань земельної ділянки в майбутньому стають причиною виникнення проблем. Особливу увагу зосередьте, чи стоїть ділянка на кадастровому обліку, в чиїй власності знаходиться земля і так далі.

Перед початком підписання договору, не забудьте звірити фізичні характеристики приміщення з технічною документацією. Нерідко трапляється, що після чергової перевірки, інспекція виявила, що квадратура приміщення значно більше, ніж заявлено. З одного боку, покупець не несе ніякої відповідальності за неправильно зазначені дані під час будівництва. Однак, для державних органів це не має ніякого значення, все одно доведеться відповідати.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]