9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Особливості монолітно-каркасної нерухомості

By admin

12

Нежитлове приміщення, будинок, промислова будівля з монолітного залізобетонного каркаса має свої особливості будівництва. Спочатку зводять каркас з колон і перекриття, а між ними зводять стіни, найчастіше для цього використовують цеглу, газоблоки, бетон або інші матеріали. Моноліт – жорсткий, стійкий, будинки підвищеної міцності, оскільки фундамент і каркас практично єдине ціле.

Будівництво комерційної нерухомості за допомогою монолітно-каркасної технології одне з найбільш популярних у всьому світі, в більшій мірі, завдяки міцності. Колони з моноліту можна ставити в сейсмонебезпечних регіонах. Є необмежені можливості реалізувати будь-які архітектурні проекти, відливати оригінальні форми з заліза і бетону.

Швидкість будівництва – ще одна особливість монолітно-каркасних будинків. Що вже вигідно для інвесторів, якщо говорити про житлові будинки, то такого типу квартири здають під ключ набагато раніше, ніж цегляні. Якщо генеральний підрядник працює злагоджено, згідно з генеральним проектом, то без проблем можна зводити до п’яти поверхів на місяць. Одночасно можна будувати каркас і стіни, що зручно, швидко і практично.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]