9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Оцінка об’єктів нерухомості перед реконструкцією

By admin

6

Реконструкція починається тільки після попереднього обстеження старих будівель, включаючи технічний стан. Купити нежитлове приміщення, будинок, квартиру також неможливо без оцінки об’єкта, де в подібній випадку важливі нормальні умови трудової діяльності або життєдіяльності людей. Довговічність, нормальна експлуатація також грають важливу роль. Обстеження будівель має свої особливості, які здатні манятся, більш того, з кожним роком збільшується обсяг подібних робіт, на що впливають наступні аспекти:

  • ступінь морально-фізичного зносу конструкцій;                
  • необхідність в реконструкції будівель, щоб змінити поверховість, планування, площа і так далі.                

Особливо важливо, обстежити будівлю після природних катаклізмів, техногенних ситуацій: пожежа, аварія і так далі. Реставрація також неможлива без попередньої оцінки стану старої будівлі, до того ж, необхідно визначити на скільки зносилися конструкція і як це вплине на подальшу експлуатацію об’єкта.

Обстеження нерухомості – це не тільки особистий огляд фахівця, але і залучення сучасних приладів, інструментів, технологій, включаючи комп’ютерні програми. Подібні роботи націлені на отримання максимально точних результатів стану будівлі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]