9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Переваги будівництва нерухомості під ключ

By admin

12

Купити комерційне приміщення, будинок, склад можна через Інтернет і з оформленням документів, оглядом буквально за день. Споруда нового будинку, на жаль, таким похвалитися не може. Зазвичай будівництво комерційної нерухомості , житлових приміщень займає від кількох місяців до кількох років. Однак такий варіант розширення квадратних метрів не зменшує свої переваги.

  1. По-перше, будівництво проходить за індивідуальним проектом, враховуються всі “хотілки” замовника: відкрита тераса, мансарди, гараж в підвалі, вікна в підлогу, дах з міді, будь-який каприз як то кажуть.
  2. По-друге, вже на початку розробки проекту і кошторису можна підрахувати реальні витрати на будівництво і вирішити на чому краще зекономити або витратиться. Тобто, замовник підганяє проект під свої фінансові можливості, а не навпаки.
  3. По-третє, на виході отримуєте будинок, де абсолютно нові система комунікацій, несучі конструкції, оздоблення, навіть запах новий.

З мінусів можна виділити, що будівництво досить час витратний і дорогий процес. Крім монтажно-будівельних робіт необхідно витратиться і на оформлення ділянки землі, благоустрій території. Ну і крім тимчасових, будуть і витрати нервів, фізичних сил, втім, це того варто.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]