9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Переваги нерухомості від забудовника

By admin

8

Квартири, комерційна нерухомість від забудовника – придбання квадратних метрів на різних стадіях будівництва. Переваги об’єкта, яке вже введено в експлуатацію очевидно. Новий власник може взяти іпотеку, немає потреби виконувати оздоблювальні роботи. Приміщення повністю готове до заселення: підключені комунікації, працює ліфт, йде активне заселення і облаштування.

Куплю комерційну нерухомість або квартиру на стадії будівництва має свої переваги і суттєві ризики. По-перше, сучасні реалії змушують людину, яка “вклав гроші в фундамент”, знаходиться в підвішеному стані. Станеться може все що завгодно, будівництво заморозять, суд заарештує активи компанії, забудовник переведе гроші в офшори і так далі. Однак якщо забудовник надійний, зарекомендував себе добре протягом великого періоду часу, то квартира або нежитлове приміщення такого плану буде істотно дешевше.

Варіант покупки недобудованих приміщень оптимальний для тих, хто не збирається жити в новобудовах або відривати підприємства. Тобто виключно в цілях інвестицій, чекати поки будівля добудують і здавати його в оренду або продати за більш вигідну вартість.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]