9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Переваги облицювальної цегли

By admin

9

Купити нежитлове приміщення за адекватною ціною та гарною якістю, хоче багато  хто. Але, на жаль, знайти подібні квадратні метри з кожним роком стає дедалі складніше. Багато будівельних компаній або замовників, бажаючи заробити, економлять на  найважливішому – матеріалах. Варто приділяти кожному етапу будівництва, сьогодні  поговоримо про облицювальні матеріали. 

Декоративна фінська цегла – варіант для фінішного оздоблення фасадів. По суті,  подібним матеріалом можна вбити одразу двох зайців: повністю оформити фасад будівлі  та захистити споруду від зовнішнього впливу. Лицьова цегла можна використовувати і  всередині будівлі, нежитлове приміщення під офіс у стилі лофт, або облицювання арок,  камінів у будинку. 

Декоративна цегла завжди виглядає цікаво та оригінально, до того це не тільки  красиво, а й практично. Матеріал не вимагає особливого догляду, важливо після кладки  покрити цеглу захисним розчином або лаком. Не варто забувати і про довговічність, цегла  зберігає властивості у привабливий зовнішній вигляд понад 100 років. Крім того, до складу  цеглини входять екологічні мінеральні компоненти, левову частку становить глина. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]