9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Перевірка комерційної нерухомості на юридичну “чистоту”

By admin

8

Перед тим, як купити нежитлове приміщення , необхідно перевірити його на юридичну “чистоту”. Це допоможе значно знизити ризики в момент укладення договору купівлі / продажу. Юридична перевірка об’єктів нерухомості проходить в два етапи.

  1. Перевірка продавця, його кредитну історію і стан з фінансами. Покупці можуть дізнатися, що продавець насправді банкрут або за рішенням суду не має право виставляти нерухомість на продаж. Важливо, щоб юридична або фізична особа, тобто продавець, був власником приміщення, а не довіреною особою, оскільки довіреність можна підробити. Якщо ми говоримо про не перший власника, то варто перевірити законність переходів права власності. Також важливо дізнатися, були в минулому або сьогоденні проблеми з нерухомістю, такі як: арешт, заставу, незаконні перепланування, добудови тощо.
  2. Перевірка комерційного об’єкта нерухомості. На цьому етапі перевіряють всілякі договори оренди, права на земельну ділянку, де побудовано нежитлове приміщення . Зверне увагу варто і на домовленості з різними компаніями, які постачають на об’єкт певні ресурси, наприклад: електроенергію, опалення, газ і так далі. Не рідко буває, що попередніх власник має борг перед комунальними службами, а платити доведеться новому власнику нерухомості.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]