9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Перевтілення комерційного приміщення в квартиру

By admin

21

Далеко не завжди комерційні приміщення можна перевести в житловий фонд. В першу чергу будівля, де буде розташована майбутня квартира, не повинна бути аварійною або підпадати під знесення, реконструкцію. Комфорт і безпека майбутніх мешканців понад усе. Будь-які конструкції, прилегла територія, технічні приміщення повинні відповідати всім стандартам якості. З приводу норм безпеки і подібних супутніх питань, варто дізнатися у відповідних державних інстанціях. Одна пожежна інспекція зі своїми вимогами чого варта.

Згідно з нормами Житлового кодексу України, комерційні будівлі повинні мати певні параметри: висоту стель, поверховість, шумоізоляцію, вентиляційну систему і так далі. До початку переводу, нерухомість не повинна мати комунальні борги, іпотеку, судові розгляди, арешти.

Після вирішення всіх підготовчих питань і збору необхідних документів, варто звертатися в єдиний центр надання адміністративних послуг.

Розглядають заяву і документи більше місяця і якщо все добре, то нежитлове приміщення може перетвориться в квартиру або будинок.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]