9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Поява і історичні зміни реконструкції старих будівель

By admin

11

Реконструкція – науковий термін, який вперше з’явився в ХІХ столітті. В ті часи європейці почали активно цікавитися історією, яку можна пізнати, вивчивши навколишню дійсність. Саме 19 століття створило такі наукові дисципліни як історія, археологія, реконструкція. Почалося будівництво комерційної нерухомості з історичною стилістикою. Банки, фінансові установи були “важкі”, з великими колонами. Театри будувалися в стилі бароко, ренесансу.

З приходом модернізму, будівельні компанії почали заперечувати минуле і створювати щось кардинально нове. Саме в епоху модерну, архітектори прийшли до висновку, що необхідно скласти список, що властиво архітектурі, а що ні. Уже в середині 20 століття принцип реконструкції полягав в тому, що всі відновлювані об’єкти повинні відрізнятися від первісної версії. Інші менш видимі відновлення сьогодні прийнято називати реставрацією.

Сучасне поняття реставрації для українських і західноєвропейських замовників істотно відрізняється. Чомусь в Україні результат робіт повинен бути “Вау!”, Все повинно виглядати новим. В Європейських країнах архітектурні будівлі після відновлення продовжують виглядати старими, зберігаючи свою автентичність.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]