9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Поняття комерційної нерухомості

By admin

16

Не поспішайте шукати в Гуглі “куплю нежитлове приміщення Київ“, спочатку варто розібратися, що таке комерційна нерухомість з усіма її видами, класифікаціями та іншими особливостями.

Комерційна нерухомість – споруди, приміщення, окремо розташовані будинки разом з прилеглими ділянками землі, які використовують з метою отримання прибутку. Нежитлове приміщення можна здавати в оренду або розвивати власну бізнес-діяльність. Сюди відносять офіси, торговельні точки, заклади громадського харчування, промислові центри, готелі. У будь-якому випадку, будь-то власне або орендоване приміщення, воно завжди приносить прибуток власнику.

Комерційні об’єкти стають відмінним варіантом інвестування ще на початку будови або ж на етапі реконструкції з метою подальшого продажу.

Кіоски, вагончики з кавою, шаурмою, промислові підприємства також належать до комерційної нерухомості, якими можуть володіти як великі міжнародні корпорації, так і фізичні особи.

Будь-які комерційні квадратні метри це завжди чиясь власність, яку можна купити, продати, подарувати, передати у спадщину, здати в оренду, внести в заставу і так далі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]